Paskelbta: Tr, Rgs 29th, 2010
Įmonės | Paskelbė Seniunija

„Camira“ gamina ne trąšas

Dalintis
Žymos

Važiuojant senuoju Žemaičių plentu per Ariogalą ir dešinėje ir kairėje matosi pramonės įmonių statiniai. Ekoniminės krizės metu labai džiaugiamės, kad įmonės veikia, gamina produkciją, jose dirba ariogališkiai ir aplinkinių vietovių gyventojai. Viena iš šių įmonių „UAB Camira fabrics„. Daugelis mano, kad tai trąšas gaminanti įmonė. Tai paskatino pateikti apie šią įmonę daugiau informacijos. „UAB Camira fabrics“ yra anglų kapitalo fabrikas, įsikūręs 2006 metų spalio mėnesį Ariogaloje. Įmonė sėkmingai dirba audimo, siuvimo ir sukirpimo bei verpalų gamybos srityse. Audžia gobelenus skirtus transporto pramonei bei audinius ofiso baldams. Šiuo metu fabrike dirba virš 170 darbuotojų iš Ariogalos miestelio bei Raseinių rajono gyvenviečių.
UAB „Camira fabrics“ aktyviai dalyvauja visuomeninėje rajono ir miestelio veikloje, remia įvairias vietines šventes, tiekia Ariogalos gimnazijai tekstilės brokus įvairiems darbeliams, priima aplinkinių mokyklų mokinių ekskursijas, nuo 2008m. materialiai remia Ariogalos miesto seniūniją, Raseinių neįgaliųjų sąjungos sportinius renginius. Įmonė rūpinasi aplinkosauga, glaudžiai bendradarbiaudama su atliekų tvarkytojais ir perdirbėjais.

Ariogalos m. seniūnė Bronislava Balčiūnaitė

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>