Paskelbta: Pr, Lap 24th, 2014

Apklausa

Dalintis
Žymos

Sveiki, šią savaitę Ariogalos savivaldybėje vyksta apklausa ar miestelio gyventojams labiau reikalingas sutvarkytas parkas su stadionu, treniruokliais ir išvalytu purvės tvenkiniu, ar restauruoti kultūros namai.
Abu objektai yra reikalingi, tačiau kultūros namų pakeisti langai ir stogas neišspręstų jų problemos, o stadiono ir poilsio aplinkos (parko) atnaujinimas būtų įvertintas ne tik mūsų jaunimo, kuris galėtų žymiai patogiau ruoštis garsinti Ariogalos vardą sporte bet ir senolių, kurie galėtų ilsėtis ir ramiai vaikščioti nekliuvinėdami už suskilinėjusio asfalto.
Kviečiu būti aktyviais balsavime ir išreikšti savo nuomonę, nes dideli pokyčiai įvyksta dalyvaujant daugumai. Balsavimas vyksta darbo dienomis Ariogalos savivaldybėje, antrame aukšte. Nuo 10:00 iki 12:00 ir nuo 15:00 iki 18:00 valandos. Palaikykite, geras įdėjas:)

Kęstutis

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>