Paskelbta: Pn, Vas 12th, 2016

Ariogalos turgus liks ten, kur buvęs

Dalintis
Žymos

Užvakar pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių lankėsi Ariogalos miesto gyventojai, norėdami išsiaiškinti situaciją dėl Ariogalos turgelio. Ariogališkiai merui įteikė prašymą, kuriame rašoma, kad jie girdėję, jog ruošiamasi iškelti Ariogalos turgelį, esantį Slėnio gatvėje, į naują vietą, t. y., parką, esantį už Ariogalos vaistinės.
Ariogališkiai nuogąstavo, jog bus išpjauti parko medžiai, kuriuos sodino moksleiviai. Po prašymu beveik 200 gyventojų pasirašė, kad jie nepritaria turgelio iškėlimui. Meras ir susitikime su gyventojais dalyvavęs administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Jonas Kurlavičius, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus ariogališkius nuramino, kad tai nepagrįsti gandai – Ariogalos turgelio niekur nesiruošiama iškelti. Tiesa, rajono valdžios atstovai rudenį lankėsi Ariogaloje, apžiūrėjo teritorijas, kartu su ariogališkiais gvildeno turgavietės ir jos infrastuktūros sutvarkymo klausimus, drauge ieškojo visiems geriausių variantų. Tuomet ariogališkiai nerodė noro iškeldinti turgavietę, todėl buvo nuspręsta, kad ji liks toje pačioje vietoje. Juo labiau, net Ariogalos miesto centrinės dalies detaliajame plane taip ir numatyta, kad dabartinė turgaus teritorija – komercinės paskirties. Šiemet netgi planuojama Ariogalos turgelį atnaujinti, tam bus panaudotos iš UAB „Palink“ gautos lėšos – 21.721,5 Eur, skirtos Ariogalos miesto infrastruktūrai.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>