Paskelbta: Kt, Spa 11th, 2012

Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo

Dalintis
Žymos

Vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. gruodžio 22 d. nutarimą Nr.1384 „Dėl perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo“ (Žin., 2005, Nr. 150-5478), 2012 m. spalio 17 d. vyks perspėjimo sistemos patikrinimas įjungiant vietinio valdymo elektros sirenas. Patikrinimo metu visoje Lietuvoje 11 val. 52 min., visam 3 min. darbo ciklui, bus įjungiamos elektros sirenos, o 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją pateikiama informacija gyventojams.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, įgyvendindamas projektą „Gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklų infrastruktūrą, sistemos sukūrimas“, įdiegė gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą, užtikrinančią gyventojų perspėjimą ir informavimą apie gresiančią ar susidariusią ekstremaliąją situaciją trumpaisiais pranešimais tiesiogiai į gyventojų mobiliuosius telefonus. Todėl jau spalio 17 d. perspėjimo ir informavimo sistemos techninio patikrinimo metu, po elektros sirenų įjungimo, gyventojai bus informuojami ne tik per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, bet ir trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, kuriuose yra įjungta korinio transliavimo funkcija.

Jeigu pageidaujate visada gauti perspėjimo pranešimus apie gresiančias ar susidariusias ekstremaliąsias situacijas telefono žinutėmis, jums reikia nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos tinklalapyje adresu: http://www.vpgt.lt , paspaudus ant esančios nuorodos: „Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistema“.

PRIMENAME, KAD ŠI PASLAUGA GYVENTOJAMS YRA NEMOKAMA.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>