Paskelbta: Pr, Lie 23rd, 2012
Naujienos | Paskelbė admin

Eismo saugumas rūpi ir Milašaičių bendruomenei

Dalintis
Žymos

Liepos 15 dieną Milašaičių kaimo bendruomenė surengė konferenciją „Kaimo bendruomenių projektinė veikla“. Konferencijos metu buvo vykdomas ir projektas „Saugus eismas Milašaičių bendruomenėje“. Registracijos metu išdalintos knygutės „Saugokime vieni kitus kelyje“ ir lankstinukai „Saugokime vieni kitus kelyje“. Buvo surengta trumpa viktorina jauniausiems eismo dalyviams. Atsakiusieji į klausimus gavo dovanų atšvaitinių žaisliukų. Savo žinias norėjo pasitikrinti ir moterys. Jos atsakinėjo į klausimus apie pėsčiųjų saugų eismą. Joms padovanoti krepšiai – rankinės. Atsakyti į klausimus apie saugų važiavimą dviračiu buvo pakviesti ir visi kiti renginio dalyviai. Teisingiausiai atsakiusieji buvo apdovanoti atšvaitinėmis juostelėmis.
Visi dalyviai liko labai patenkinti, kad juos tamsiu paros metu pastebės vairuotojai. Vyriausias eismo dalyvis taip pat gavo atšvaitinę juostelę. Jis džiaugiasi, kad važinėdamas motoroleriu bus saugesnis. Milašaičių kaimo bendruomenės nariai dėkingi Kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai ir už šaunų projektą.

Romanas Daujotas, bendruomenės pirmininkas

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>