Paskelbta: Kt, Kov 1st, 2012
Naujienos | Paskelbė admin

Mano miestelis be pavojingų atliekų

Dalintis
Žymos

Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras“ ir VšĮ „Problemų sprendimo centras“ skelbia panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių bei nebenaudojamos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo akciją – „Mano miestelis be pavojingų atliekų“. Akcijos metu moksleiviai raginami atnešti į mokyklą panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus) ir akumuliatorius bei nebenaudojamą buitinę techniką bei elektroniką.

Akcija vyks nuo kovo 1 iki gegužės 15 dienos.
AKCIJOS TIKSLAS – skatinti Lietuvos moksleivius neišmesti panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių bei nebenaudojamos buitinės technikos ir elektronikos bet kur, o atnešti į mokykloje esančią surinkimo vietą.
Akcijos metu į mokyklas bus pristatyti specialūs kibirėliai, skirti nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų) ir akumuliatorių surinkimui bei su mokyklomis suderintu laiku bus atvykstama surinkti mokinių suneštą nebenaudojamą buitinę techniką ir elektroniką. Organizatorių atstovai atvyks į mokyklą (esant poreikiui ir ne vieną kartą) išsivežti moksleivių surinktų atliekų.
Siekiant moksleivius skatinti dalyvauti šioje akcijoje ir surinkti kuo daugiau atliekų, įsteigiamas prizas: 11 pažintinių ekskursijų į aplinkosauginius objektus. Prie ekskursijų programos bus pasiūlyta ir kultūrinė arba gamtosauginė pažintinė programa. Į ekskursijas moksleiviai bus vežami komfortabiliais autobusais, lydint mokyklos mokytojams ir organizatoriams.
Konkursą laimėjusių mokyklų atsakingi darbuotojai bus informuoti, o tų mokyklų mokytojai ir administracija nuspręs, kuri klasė keliaus į ekskursiją.
Daugiau informacijos apie vykdomą akciją ir akcijos prizus, atsiųsime gavę kiekvienos mokyklos atstovo patvirtinimą dėl dalyvavimo projekte.
Visas mokyklas kviečiame įsijungti į šią akciją ir laimėti kelionę.

Sutikimą dėl dalyvavimo projekte prašome siųsti el. paštu psc@pscentras.lt, lijana@elnet.lt arba skambinti tel. tel. 8 5 216 38 18, mob. tel. 8 618 77378, 8 603 38430.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>