Paskelbta: Pn, Rgp 24th, 2012

Raseinių moksleivius skambutis pakvies į klases rugsėjo 1 – ąją

Dalintis
Žymos

Šį rudenį Švietimo ir mokslo ministerija leido pačioms savivaldybėms pasirinkti, kurią dieną organizuoti Mokslo ir žinių šventę – rugsėjo 1 – ąją ar rugsėjo 3 – ąją.
Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė sako, jog priimtas sprendimas Raseinių rajone Mokslo ir žinių dieną švęsti šeštadienį.
„Lietuvos Respublikos atmintinų dienų įstatyme įteisinta atmintina diena – Mokslo ir žinių diena – rusėjo 1 – oji, o ne rugsėjo 3 – oji,- aiškino Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja R. Petreikienė.- Be to, dauguma rajono mokytojų irgi pasisakė už tai, kad skambutis pakviestų mokytojus ir moksleivius sugrįžti į klases būtent rugsėjo 1 -ąją. Juk Naujųjų metų ar Kalėdų šventimo datos taip niekad nekilnojame…“
R. Petreikienė įsitikinusi, kad mokslų metų pradžios šventės organizavimas rugsėjo 1 -ąją, šeštadienį, leis daugumai tėvų vaikus palydėti į mokyklą, pasikalbėti su klasių vadovais ar dalykų mokytojais.

Sigitas GUDŽIŪNAS, viešųjų ryšių vyr. specialistas.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>