Paskelbta: Kt, Bal 11th, 2013

Raseinių rajono savivaldybės vadovų dėmesys – Ariogalos kultūros įstaigoms

Dalintis
Žymos

Raseinių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ariogalos filialui įsižiebė viltis skaitytojus priiminėti sutvarkytoje ir gerokai malonesnėje aplinkoje. Panaši perspektyva laukia ir Ariogaloje esančio Kultūros centro filialo. Šiose kultūros įstaigose apsilankę rajono Savivaldybės vadovai – meras Algimantas Mielinis bei vicemeras Sigitas Vaičius, taip pat rajono Savivaldybės administracijos darbuotojai bei įstaigų vadovai aptarė jų atnaujinimo galimybes naujoje 2014-2020 m. Europos Sąjungos finansinėje perspektyvoje.
Raseinių rajono savivaldybės mero A. Mielinio įsitikinimu, vienas svarbiausių ir prioritetinių darbų Ariogaloje – suteikti geresnę aplinką čia esančiam rajono Savivaldybės viešosios bibliotekos filialui. Šiuo metu jis įsikūręs buvusiame gyvenamajame name, kuriame ne tik maža vietos, bet ir neužtikrintos patogios sąlygos lankytojams, nesudaryta tinkama aplinka leidiniams ir knygoms archyvuoti ir saugoti.
Kartu su rajono vadovais bibliotekos filialą apžiūrėjo ir Raseinių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė, Kultūros centro direktorė Valdonė Balčaitienė ir rajono Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, visa delegacija taip pat lankėsi ir Ariogalos lopšelyje-darželyje. Šiuo metu jo pastate neužimtos kelios grupės, o kadangi vaikų gimstamumas nedidėja, svarstyta galimybė leisti bibliotekos filialui įsikurti nenaudojamose patalpose.
Specialistų nuomone, jei bibliotekos filialas būtų įkurdintas lopšelio-darželio patalpose, tuomet naujoje 2014-2020 m. Europos Sąjungos finansinėje perspektyvoje galbūt atsirastų galimybė rekonstruoti visas lopšelio-darželio vidaus patalpas.
Išvažiuojamojo posėdžio metu aptarta ir buvusiame kino teatre įsikūrusio kultūros centro filialo situacija. Šio pastato būklė neatitinka šiuolaikinių reikalavimų, tad svarstyta galimybė ieškoti lėšų būtiniems remonto darbams. Kultūros centro direktorė V. Balčaitienė kartu su filialo darbuotoja tikino, jog svarbiausia, kad būtų pasirūpinta statybinėmis medžiagomis remontui, o savanorių atlikti reikiamus darbus atras pati Ariogalos bendruomenė.
Rajono Savivaldybės vadovai ir specialistai sutarė, jog artimiausiu metu bus dar detaliau išanalizuota aplankytų kultūros įstaigų situacija ir ateities perspektyvos, tariamasi su darbuotojais ir visuomene, o tuomet bus svarstoma galimybė jas įtraukti į sąrašus tų projektų, kurie bus finansuojami naujoje 2014-2020 m. Europos Sąjungos finansinėje perspektyvoje.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>