Paskelbta: Tr, Lie 11th, 2012
Naujienos | Paskelbė admin

Skelbiamas fotografijos konkursas

Dalintis
Žymos

Artėjant Tarptautinei jaunimo dienai (rugpjūčio 12 d.) Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius skelbia fotografijų konkursą „Mes – jaunimas“, kuriuo siekiama, kad Raseinių rajono gyventojai domėtųsi jaunų žmonių veiklomis ir problemomis, atskleistų savo meninius ir kūrybinius gebėjimus. Fotografijų konkurse gali dalyvauti visi norintys, svarbiausia, kad fotografijoje būtų užfiksuota Raseinių rajono jaunimo veikla, laisvalaikio leidimo būdai, socialinė veikla ar egzistuojančios jaunimo problemos.
Konkurso dalyvis turi nurodyti savo vardą, pavardę, amžių, telefono numerį, elektroninį paštą bei fotografijos pavadinimą, kas joje pavaizduota, kada užfiksuota. Vienas autorius konkursui gali pateikti ne daugiau septynių skirtingų fotografijų.
Geriausių darbų autorių laukia prizai.
Konkurso nuostatus galite rasti čia.

Fotografijas siųsti iki rugpjūčio 10 d. el. paštu gintare.greiciute@raseiniai.lt.

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>