Paskelbta: Pr, Geg 6th, 2013

Tęsiama asbesto turinčių gaminių inventorizacija Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje

Dalintis
Žymos

Įgyvendindama Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2008 m. balandžio 17 d. nutarimu Nr. 351 patvirtintą Asbesto šalinimo programą ir atsižvelgdama į Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklos „Asbestinių stogų dangos keitimas“, įgyvendinimą planavimo būdu taisykles, rajono Savivaldybė tęsia asbesto turinčių gaminių inventorizaciją.
Kaimo vietovių privačių namų savininkai, ketinantys teikti paraišką pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programos priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“, gali atlikti asbesto turinčių gaminių pirminę inventorizaciją ir užpildyti Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos formą. Užpildytą ataskaitą galima pateikti Raseinių rajono seniūnijoms, kurių teritorijoje yra inventorizuojamas objektas. Ataskaita, nurodant gavėją – Raseinių rajono savivaldybės administraciją – atnešama į seniūniją ir pateikiama seniūnui ar už asbesto turinčių gaminių ataskaitų priėmimą atsakingam specialistui. Užpildytas ataskaitas taip pat galima pateikti Raseinių rajono savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistei Loretai Sirvidienei, 106 kab. (V.Kudirkos g.5, Raseiniai). Gautas ataskaitas seniūnijų specialistai perduos Raseinių rajono savivaldybės administracijai (į 106 kab.). Patvirtintos ataskaitų kopijos gyventojams bus išduodamos nuo 2013 m. gegužės 13 d.
Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitas prašome pateikti ne vėliau kaip iki 2013 m. birželio 28 d. Atkreipiame dėmesį į tai, kad į ataskaitą ir pranešimo apie asbesto turinčių gaminių pašalinimą iš aplinkos formą įrašomi tik teisiškai įregistruoti statiniai turintys unikalų numerį. Ataskaita pildoma kiekvienam inventorizuotam pastatui atskirai, vadovaujantis Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos pildymo tvarkos aprašo reikalavimais.
Konsultacijas asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitų teikimo klausimais teikia seniūnijos ir rajono Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė Loreta Sirvidienė, tel.: 79 606, 8 615 31 960.

Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos forma

Asbesto turinčių gaminių inventorizacijos ataskaitos pildymo tvarkos aprašas

Palikti Komentarą

XHTML: Galite naudoti html žymas: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>